Meniu Uždaryti

Kaip smagu, kai pats knygelės vaikams autorius užsuka į mūsų darželį ❤️

Mūsų darželio “Boružiukai” grupėje kovo 15 d. vyko išskirtinis renginys – mūsų mažuosius aplankė mylimų vaikų knygų autorius Nerijus Laurinavičius. Jo knyga “Vaisių ir daržovių pasakos” ne tik žavi vaikus linksmomis istorijomis, bet ir moko svarbių gyvenimo pamokų per įdomias veikėjų – vaisių ir daržovių – nuotykius.

Šios knygos pasakojimai skatina vaikus suprasti draugystės, geraširdiškumo ir tikrųjų vertybių svarbą, taip pat svajojimą ir tikėjimą savimi. Be to, “Vaisių ir daržovių pasakos” yra puikus būdas lavinti vaikų vaizduotę ir bendravimo įgūdžius. Autorius Nerijus Laurinavičius, dalindamasis savo kūrybos patirtimi, įkvėpė vaikus ne tik klausyti pasakojimų, bet ir aktyviai dalyvauti jų kūrime.

Renginio metu vaikai turėjo galimybę ne tik išgirsti pasakas, bet ir užduoti klausimus autoriui, o tai suteikė jiems dar daugiau įžvalgų apie kūrybinį rašymo procesą. 

Knyga “Vaisių ir daržovių pasakos” yra rekomenduojama ne tik darželiams, bet ir visiems tėvams, norintiems įdomia ir prasminga forma pristatyti sveikos mitybos temas savo vaikams. Tai puikus pavyzdys, kaip edukacinė medžiaga gali būti pateikiama vaikams patraukliai ir įsimintinai.

Dėkojame Nerijui Laurinavičiui už šią nuostabią patirtį ir tikimės dar daug smagių susitikimų mūsų darželyje! 

Skip to content