Meniu Uždaryti

PRADŽIA

Sveikiname visus vaikus ir jų tėvelius “Lazdynėlyje” ir džiaugiamės nauju susitikimu

Laukiame Jūsų darželyje, nes kiekvienas, ateidamas į darželį, atsinešate savo individualumą, unikalumą ir savo augimo grožį.

Jūsų vaikas – pagrindinis savo augimo veikėjas ir kūrėjas. Jis nori pažinti ir suprasti, jis kupinas smalsumo ir nuostabos, jis siekia kurti ryšius ir bendrauti su kitais vaikais ir suaugusiais.

Mūsų darželio bendruomenė pasirengusi priimti jūsų vaiko individualumą, skatinti jo augimą ir sėkmingai eiti pažinimo keliu.

Darželio lankymas – didelis pasikeitimas vaiko gyvenime, kuris gali sukelti rūpesčių jums ir jūsų vaikui.

  • Pabūkite su vaiku, kol pamatysi, kad jis nori eiti į darželį, jis gerai jaučiasi.
  • Susitarkite, kada ateisite jo pasiimti. Jis lauks Jūsų.

Mūsų darželis dirba nuo 7.00 iki paskutinio vaiko.

  • Jeigu vaikas susirgo, prašome pranešti auklėtojai apie jo savijautą.
  • Neveskite į grupę sloguojančio ar sergančio vaiko. Darželyje nėra medicinos specialisto.
  • Mums svarbu žinoti, jei Jūsų vaikas yra alergiškas maisto produktams.
  • Jei vaikas blogos nuotaikos, pasakykite auklėtojai.
  • Vaikui darželyje reiktų turėti patogią avalynę, atsarginių drabužių, sportinę aprangą, vienkartinių nosinaičių.

Jeigu Jums kils klausimų – atvykite ir kalbėkime.

Mums svarbu žinoti Jūsų telefono numerius, kad galėtume susisiekti su Jumis.

Jei norėsite pasikalbėti su auklėtoja, laiką suderinkite iš anksto (pvz. baigiantis darbo dienai), nes auklėtojos dėmesys pastoviai reikalingas visiems vaikams.

Mums visiems rūpi vaiko savijauta, jo saugumas ir ugdymasis.

Tikimės abipusio supratimo ir geranoriško bendravimo, padedant vaikui apsiprasti grupėje ir

kartu kurti jaukią ir kūrybišką aplinką vaiko ugdymuisi.

Iki susitikimo!

———————————-

———————————-

Naujovės:

• Nuo rugsėjo 1 d. priešmokyklinukams, pirmokams ir antrokams nemokami pietūs mokyklose / ikimokyklinio ugdymo įstaigose, bus organizuojami be atskiro prašymo, nevertinant gaunamų pajamų. Nuo liepos 1 d. atsisakyta reikalavimo tėvams (globėjams) teikti prašymą savivaldybių administracijoms dėl nemokamų pietų skyrimo.

———————————-

Savivaldybė informuoja:

Kokios profilaktikos priemonės taikomos įstaigose?

Atsakingai laikomasi visų asmens ir patalpų higienos reikalavimų: patalpos reguliariai vėdinamos, valomi dažnai liečiami paviršiai, prie praustuvių patiekiama skysto muilo, sanitariniai mazgai nuolat dezinfekuojami.

Vertinama visų priimamų į įstaigą vaikų ir darbuotojų sveikatos būklė, matuojant temperatūrą. Vaikai ar darbuotojai, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau) ar (ir) jie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas) dalyvauti ugdymo veikloje nepriimami. Temperatūra matuojama įėjus į patalpas o, atvykus didesniam vaikų skaičiui, gali būti matuojama ir grupės patalpoje ne vėliau kaip per valandą nuo atvykimo į įstaigą.

 

Ko turi paisyti tėvai (globėjai)?

Kaip ir darbuotojai, vykdantys vaikų priėmimą į įstaigą, atlydintys vaikus asmenys privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

Vaiką atlydintys asmenys privalo laikytis asmens higienos reikalavimų: dezinfekuoti rankas su šalia įėjimų į patalpas, gerai matomoje vietoje pakabintomis rankų dezinfekcijai skirtomis priemonėmis; kosėti ar čiaudėti į vidinį alkūnės linkį ar vienkartinę servetėlę.

 Dėl termometrų ir kitų priemonių.

Visomis reikiamomis priemonėmis, kurios reikalingos ugdymo įstaigoje – termometrais, apsaugos priemonėmis (veido apsaugos kaukės, vienkartinės pirštinės, dezinfekcinis skystis, skydai ir kt.) – pasirūpina įstaiga ir steigėjas. Iš tėvų nereikalaujame reikiamų priemonių ir primename, kad bet kokios rinkliavos iš tėvų yra griežtai draudžiamos.

Dėl nedarbingumo pažymėjimų tėvams.

Nedarbingumo pažymėjimas gali būti išduodamas, jeigu:

———————————-

Skip to content