Meniu Uždaryti

Įstaigos savitumas

Vilniaus lopšelis-darželis „Lazdynėlis“ – tai šiuolaikiška, inovatyvi, visada naujovių paieškoje ir jų taikyme esanti švietimo įstaiga, kuri buvo įsteigta 1964 m. balandžio 1 d.  Darželyje yra 9 vaikų grupės, kuriose ugdosi nuo 2 iki 7 metų amžiaus vaikai pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas (6-šios vaikų grupės yra įsikūrusios pagrindiniame darželio pastate Šiltnamių gatvėje, o likusios 3 – Jonažolių gatvėje esančiuose butuose).

Dar 2009 m. didėjant gyventojų skaičiui, daugėjo šeimų, norinčių vesti vaikus į „Lazdynėlio“ darželį. Deja, tam galimybės buvo ribotos. Todėl remdamiesi tėvų prašymais, darželio veiklos strategija ir užsienio šalių patirtimi (Norvegija, Švedija, Danija), buvo kreiptasi į Vilniaus miesto savivaldybės švietimo skyriaus vadovus ir administracijos direktorių su prašymu plėsti darželio erdves įsigyjant patalpas bendrovės „Pavasaris“ statomuose namuose ir įrengiant jame papildomas darželio grupes. Tokiu būdu mikrorajono statytojų parama infrastruktūros plėtrai buvo tiesiogiai nukreipta gyventojų socialinių poreikių tenkinimui: 2010 m. įsteigtos ir įrengtos „Ežiukų“ ir „Ančiukų” grupės Jonažolių g. esančiame 17 name ir 2016 m. – „Meškiukų” grupė Jonažolių g. 19 name. Taip trys papildomos vaikų grupės buvo įkurtos Lazdynų mikrorajono Jonažolių gatvėje esančiuose daugiabučiuose.

Darželio aplinka. „Lazdynėlyje“ yra nuostabios sąlygos vaikų visapusiškam ugdymuisi ir priežiūrai. Džiaugiamės, kad mūsų įstaiga pasižymi palankia geografine kultūrine aplinka: esame netoli miško ir atokiau nuo judrių gatvių, o pačioje įstaigos teritorijoje yra daug žalumos – tai sudaro puikias sąlygas vaikams jau ikimokykliniame amžiuje pažinti ir tyrinėti juos supančią aplinką. Grupės aprūpintos būtiniausiais baldais, edukacinėmis priemonėmis ir išmaniosiomis technologijomis. Kiekviena grupė turi atskirai įrengtas erdves vaikų žaidimams, veikloms ir poilsiui. Turime net dvi erdvias sales pramogų ir sportinės veiklos organizavimui, o lauke – esant geriems orams dažnai naudojame sporto aikštyną.

Darželis išsiskiria pozityvia atmosfera, ugdymo naujovių taikymu, turtinga gamtine, edukacine ir inovatyvia aplinka, erdviomis ir ugdomųjų priemonių gausiomis vaikų grupių patalpomis, darnia, bendraujančia ir bendradarbiaujančia bendruomene, motyvuota ir profesionalia komanda, kuri stengiasi, kad kiekvienas vaikas jaustųsi laukiamas, jam būtų suteikiamas individualus dėmesys, palaikymas ir pagalba, užtikrinant visapusišką ugdymąsi ir gerovę.

 

Darželio grupių aplika

Darželio edukacinis sodas

Pojūčių takas

Daržo lysvės

Sensorinis kambarys

Vilniaus lopšelio-darželio „Lazdynėlis“ personalas stengiasi, kad kiekvienas vaikas atsiskleistų, parodytų ir išlaisvintų savo talentus, bei jaustųsi laimingas ir pasitikintis savimi! Jūsų vaikas mums svarbiausias! Darželis mūsų akimis 🙂

Skip to content