Meniu Uždaryti

Darželis „Lazdynėlis“ švenčia 60 metų sukaktį

Darželis „Lazdynėlis“, mylima švietimo įstaiga, įsikūrusi mūsų bendruomenės širdyje, neseniai pažymėjo reikšmingą sukaktį – savo 60-ąjį gimtadienį. Ši šventė buvo ne tik ilgaamžiškumo paminėjimas, bet ir ryškus įrodymas darželio ilgalaikio poveikio vaikams, šeimoms ir platesnei bendruomenei.

 Renginių apžvalga

Šventė prasidėjo spalvinga ir šilta atmosfera, kurią sudarė įvairūs pramoginiai pasirodymai, meniniai ugdymo darbai ir bendruomenės dalyvavimas. Vaikai ir jų šeimos džiaugėsi žavinga scenos programa, kurią vedė talentingi vedėjai – tėveliai Justinas ir Greta. Jų įsitraukimas ir charizma suteikė renginiui ypatingo žavesio.

Kūrybinis poveikis ir bendruomenės dalyvavimas

Darželio meninės ugdymo mokytojos Jolitos parengta šventės programa apėmė įvairias kūrybines veiklas, kurios ne tik pramogavo, bet ir ugdydavo vaikus. Renginio metu buvo įteikti įvairūs apdovanojimai ir padėkos, pademonstravusios mokytojų ir tėvų įsipareigojimą ugdyti jaunąją kartą.

Socialiniai partneriai ir bendruomenės įsitraukimas

Svarbu paminėti ir darželio socialinius partnerius, įskaitant Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklą, Ąžuolyno progimnaziją, bei kitas švietimo įstaigas, kurios prisidėjo prie šventės organizavimo. Jų indėlis yra neįkainojamas, o bendradarbiavimas – šviesus bendruomenės sąveikos pavyzdys.

Vertinti, ką turime

„Mūsų darželis yra nuostabus, ir svarbu vertinti tai, ką turime,” – šie žodžiai, pasakyti per šventę, atspindi Lazdynėlio darželio dvasią ir jo svarbą mūsų bendruomenei. Ši šventė ne tik pažymėjo įstaigos ilgametį palikimą, bet ir sustiprino ryšius tarp darželio narių ir visos bendruomenės.

Skip to content