Meniu Uždaryti

Kūrybingumas be ribų: džiugus renginys mūsų darželyje su Crayola!

Mūsų darželyje vėl džiugios naujienos! Su malonumu pranešame, kad Agapics atstovai neseniai apsilankė mūsų Boružiukų, Riešutėlių ir Gudručių grupėse, pasiūlydami vaikams unikalią, nemokamą edukacinę veiklą su Crayola piešimo priemonėmis pavadinimu „Vaikų vaizduotei – ribų nėra!“.

Šią dieną mūsų mažuosius aplankė smagūs animatoriai Sesutė Gerutė ir Broliukas Nevaliukas. Jie kartu su vaikais nuotaikingai šoko, linksminosi ir patyrė daug įspūdžių. Vaikų veiduose švytėjo šypsenos, o akys spindėjo nuo džiaugsmo.

Vaikams buvo suteikta galimybė laisvai išreikšti savo kūrybiškumą, naudojant spalvingas Crayola piešimo priemones. Dėkojame Agapics įmonei už šią nuostabią iniciatyvą ir dovanas mūsų darželiui. Tikime, kad ši veikla dar ilgai išliks vaikų atmintyje ir skatins jų vaizduotę bei kūrybingumą.

Renginys buvo spalvų, kūrybos ir džiaugsmo šventė. Vaikai pasinėrė į spalvų pasaulį, piešė, piešė ir kūrė įvairius darbelius su Crayola priemonėmis. Šios veiklos metu vaikai ne tik smagiai leido laiką, bet ir ugdė savo kūrybiškumą bei saviraišką.

Kviečiame visus tėvelius aktyviai dalyvauti mūsų darželio veiklose ir toliau skatinti vaikų kūrybiškumą namuose. Kūrybingumas be ribų yra mūsų darželio filosofija, ir mes esame įsitikinę, kad su tokiomis iniciatyvomis kaip ši, galime padėti vaikams augti laimingais ir kūrybingais žmonėmis.

Dėkojame ir laukiame kitų susitikimų!

Skip to content