Meniu Uždaryti

Saugumo pamokos su bičiuliu Amsiuku: mokomės saugaus elgesio gatvėje

Kovo 22-osios dieną mūsų darželio bendruomenę aplankė Vilniaus bendruomenės policijos pareigūnės kartu su visų mėgstamu policijos šuneliu – Amsiuku. Tai buvo ypatinga diena mūsų ugdytiniams, nes jiems buvo surengta ne tik įdomi, bet ir gyvybiškai svarbi edukacija apie saugų elgesį gatvėje.

Pareigūnės su Amsiuku, kuris visada sugeba prikaustyti vaikų dėmesį, vedė interaktyvias užsiėmimus. Įrengta mini gatvė mūsų salėje tapo realistinės situacijos simuliacija, kurioje vaikai galėjo praktiškai išbandyti saugaus eismo taisykles. Praktinių pratybų metu mažieji mokėsi, kaip teisingai elgtis pėsčiųjų perėjose, atpažinti ir suprasti eismo ženklus bei signalus.

Ypatingas dėmesys buvo skiriamas pėsčiųjų ir vairuotojų sąveikai, mokant vaikus būti atsargiems ir dėmesingiems gatvėje. Pareigūnės akcentavo, kad gatvėje svarbiausia ne tik žinoti taisykles, bet ir būti matomiems bei atidiems aplinkos pokyčiams.

Amsiukas, pasirodęs ne tik kaip žavus šuo, bet ir kaip edukacinis asistentas, padėjo vaikams suprasti saugaus elgesio gatvėje principus. Jo draugiškas požiūris ir žaismingas charakteris leido mažiesiems įsisavinti svarbias pamokas lengvai ir linksmai.

Toks renginys – puikus pavyzdys, kaip vaikams galima suteikti vertingas žinias apie saugumą ne tik teoriškai, bet ir per gyvą patirtį. Mūsų darželis džiaugiasi, kad galime bendradarbiauti su bendruomenės policija ir kartu rūpintis mūsų vaikų saugumu ir švietimu. Tikime, kad ši patirtis paskatins vaikus visada elgtis saugiai ir atsakingai gatvėje, o Amsiuko vizitas dar ilgai bus paminėtas tarp mūsų darželio sienų.

Skip to content