Meniu Uždaryti

Spalvingas konkursas

Kviečiame mažuosius dalyvauti spalvingame konkurse!

Tegul mažieji piešia visą savo šeimą kaip drakonus (nepamiršta ir keturkojų šeimos narių!), išlaisvina spalvingą fantaziją ir laimi visai šeimai bei klasės/darželio draugams pakvietimus į šviesųjį festivalį “DIDIEJI AZIJOS ŽIBINTAI. Drakonai, mitai ir legendos”!

 

 

Konkurso taisyklės

KONKURSO TEMA: Mano visa šeima kaip drakonai. 
DALYVIAI: darželinukai ir pradinukai iki 4 klasės.

KONKURSO PABAIGA: lapkričio 23 d., vidurnaktis.

Iki pat lapkričio 23-osios vidurnakčio lauksime piešinių, kurie:
· bus nuskenuoti ir atsiųsti el. paštu drakonai@pakruojo-dvaras.lt arba įkelti Pakruojo dvaro Facebook paskyroje po atskiru postu. 
· prie piešinio būtinai nurodykite piešinio autoriaus vardą ir pavardės bent pirmąją raidę, amžių, klasę, piešinio pavadinimą, atstovaujamą mokyklą/darželį.
· ant kiekvieno piešinio turi būti nurodytas autoriaus/-ės vardas, amžius.

BALSAVIMAS. Lapkričio 24 dieną visi gauti komentaruose piešiniai bus sukelti į specialų albumą Pakruojo dvaro Facebook paskyroje, kur bus viešai balsuojama už labiausiai patikusius piešinius ir renkami „patiktukai”. Balsavimas truks iki gruodžio 7 dienos, 18:00 val.

LAIMĖTOJŲ PASKELBIMAS. Gruodžio 7 dieną, 20:00 val. Pakruojo dvaro Facebook paskyroje bei informuoti asmeniškai.

Prizai

I VIETA
Piešinio autorius laimi pakvietimus į festivalį „DIDIEJI AZIJOS ŽIBINTAI. Drakonai, mitai ir legendos” savo šeimai ir visai klasei/grupei.
II VIETA
Piešinio autorius laimi pakvietimus į festivalį „DIDIEJI AZIJOS ŽIBINTAI. Drakonai, mitai ir legendos” savo šeimai ir šviečiančią dovaną.
III VIETA
Piešinio autorius laimi pakvietimus į festivalį „DIDIEJI AZIJOS ŽIBINTAI. Drakonai, mitai ir legendos” visai savo šeimai.

Skip to content